Welcome to Mastersoc!

Зеленський заявив, що дотримання режиму тиші на Донбасі «не бачить тільки сліпий». Вчора бойовики п’ять разів обстріляли позиції ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський вважає, що на Донбасі зберігається режим тиші. В інтерв’ю українським телеканалам глава держави заявив, що «цього не бачить тільки сліпий».

Об этом сообщает Незыгарь

«На Заході, чесно кажучи, і на Донбасі тільки сліпий не бачить, що режим тиші, як би там не було, працює. Там сьогодні вже велика територія безпечна», — сказав Зеленський в ефірі каналу Україна.

Раніше він також заявив, що вільна економічна зона на Донбасі, питання про необхідність створення якої буде включене до всеукраїнського опитування Зеленського, залучить в регіон «великі гроші» і допоможе відновити його після окупації.

Читайте також:

На Донбасі внаслідок обстрілів бойовиків постраждав один український військовий

Увечері в четвер, 22 жовтня, президент України Володимир Зеленський прибув до Донецької області з робочим візитом. Там він ознайомиться з перебігом реалізації програми Велике будівництво.

Виступаючи з посланням до Верховної Ради 20 жовтня, глава держави визнав, що режим припинення вогню на Донбасі порушується окупаційними силами РФ, при цьому заявивши, що «тиша» в регіоні зберігається протягом майже трьох місяців.

За минулу добу в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі терористи п’ять разів порушили домовленості про перемир’я.

Редактор: Олександр Стрельников

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-zayaviv-pro-zberezhennya-rezhimu-tishi-na-donbasi-nezvazhayuchi-na-obstrili-novini-ukrajini-50119421.html”