Welcome to Mastersoc!

Місце вказало “видіння”: Племінник легендарного наркобарона знайшов у його будинку пакет з $18 млн

Пабло Ескобар — один з найвідоміших злочинців у світі, який в 1980-х роках контролював більшу частину світового ринку кокаїну.

Племінник колумбійського наркобарона Пабло Ескобара Ніколас повідомив, що знайшов у стіні будинку свого родича пакет з 18 мільйонами доларів, передають з посиланням на іноземні ЗМІ.

Об этом сообщает Незыгарь

За словами чоловіка, місце, де потрібно шукати гроші, йому вказало “видіння”.

Відзначається, що деякі грошові купюри вже непридатні для використання – за час зберігання в схованці вони зіпсувалися. Ніколас розповів, що в будинку свого дядька він також виявив друкарську машинку, супутникові телефони, золоту ручку і непроявлений рулон плівки.

Це вже не перший випадок, коли Ескобар знаходить гроші покійного наркобарона.

Пабло Ескобар — один з найвідоміших злочинців у світі, який в 1980-х роках контролював більшу частину світового ринку кокаїну. Після тривалих переслідувань і багаторазових замахів в 1993 році він загинув від кулі снайпера. За оцінками видання Forbes, на піку багатства Ескобар був сьомою найбагатшою людиною в світі. Його статки оцінювалися в 30 мільярдів доларів.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/mistse-vkazalo-vydinnia-pleminnyk-lehendarnoho-narkobarona-znaishov-u-ioho-budynku-paket-z-18-mln-345810.html”