Welcome to Mastersoc!

Британія відклала вихід з Європейського Союзу: що відомо

У четвер, 14 березня, парламент Великобританії проголосував за продовження терміну Brexit. Таким чином запланований на 29 березня вихід країни з ЄС може не відбутися.

Як повідомляє Business Insider, прем’єр-міністр Тереза Мей тепер повинна домовитися з представниками Європейського Союзу про відкликання статті 50 Лісабонського договору.

Якщо всі інші 27 держав-членів ЄС будуть згодні, це означає, що Великобританія не покине ЄС 29 березня.

Однак, Мей сказала депутатам, що, якщо вони погодяться підтримати угоду щодо Brexit, процес виходу Великобританії доведеться відкласти тільки на три місяці, тобто до 30 червня.

Новина доповнюється...

Британія відклала вихід з Європейського Союзу: що відомо

Нагадаймо, напередодні парламентарії проголосували проти виходу з Європейського Союзу без укладання угоди.

12 березня у країні відхилили план виходу, запропонований прем’єр-міністром. При цьому колишній міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив, що Британія все ж покине Європейський Союз 29 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У червні 2016 року більшість жителів Великобританії проголосували за вихід королівства з Європейського Союзу.


  • 25 листопада 2018-го країни-члени ЄС схвалили проект договору про Brexit, який регламентує ключові моменти виходу Сполученого Королівства зі складу ЄС. Згідно з пунктами договору, Великобританія повинна вийти з ЄС у березні 2019 року. Тим часом Європейський суд ухвалив, що Лондон може відкликати рішення про вихід.


  • На думку експерта-міжнародника, вихід Великобританії зі складу Європейського Союзу може стати причиною повного розвалу ЄС, адже таким чином англійці покажуть приклад іншим країнам.


  • Очікується, що це стане не тільки економічним, але й безпрецедентним політичним ударом по цілісності Євросоюзу як такого.


  • 15 січня 2019 року парламент вперше відхилив план Мей щодо виходу з ЄС.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Вихід Великобританії з ЄС" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/britaniya-vidklala-vihid-z-evropejskogo-soyuzu-scho-vidomo.htm”