Welcome to Mastersoc!

Морила голодом та відмовлялась лікувати: у Чернівцях 5-місячне немовля опинилося в лікарні через горе-матір

Морила голодом та відмовлялась лікувати: у Чернівцях 5-місячне немовля опинилося в лікарні через горе-матір

У Чернівцях 31-річну жінку судитимуть за злісне невиконання батьківських обов’язків, повідомили у прокуратурі Чернівецької області.

Об этом сообщает http://polit-mix.net

"Матір п’ятимісячного немовляти порушувала режим вигодовування, категорично відмовлялась від огляду дитини лікарями та від необхідного стаціонарного лікування, що привело до захворювання дитини, а саме до дефіциту маси тіла близько 30% і затримки розвитку", — йдеться у повідомленні.

Відомо, що раніше жінка вже притягувалася до адмінвідповідальності за ухилення від виконання обов’язків по догляду за дитиною.

Нині немовля у лікарні, а долю його горе-матері вирішить суд. Обвинуваченій загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Раніше у Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку за те, що вона втрутилася в його суперечку з дружиною та заступилася за свою матір. Аня зараз у лікарні з глибокими опіками обличчя, шиї та лівої руки. Як їх отримала, дівчина воліє не згадувати: "Трошки неприємно".

Відео У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку

Ледь не згоріла живцем, бо заступилася за матір. У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку за те, що вона влізла в його з дружиною суперечку. Загасив дівчину старший брат, утім, вона дістала численних опіків обличчя та рук. Будинок сім’ї згорів майже повністю.

У Чернівцях нетверезий чоловік облив бензином та підпалив 16-річну доньку
ТСН. 19:30
  • Facebook 5
  • Twitter 2
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/morila-golodom-ta-vidmovlyalas-likuvati-u-chernivcyah-5-misyachne-nemovlya-opinilosya-v-likarni-cherez-gore-matir-1484535.html”

Поиск

Теги