Welcome to Mastersoc!

У Херсоні пройшла зустріч із підприємцями в рамках Єдиного антикризового штабу області24 березня у ККЗ «Ювілейний» у Херсоні відбулася відкрита зустріч представників обласної і міської влади із місцевими підприємцями щодо координації дій в період карантину.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


На зустрічі був присутній і народний депутат Вадим Новинський, якого, пишуть місцеві ЗМІ, призначено «куратором» по Херсонщині у боротьбі з коронавірусом. Вадим Новинський – власник суднобудівної компанії Smart Maritime Group (до якої входить Херсонський суднобудівний завод).


Передусім, на зустрічі заслухали директора департаменту здоров’я ОДА Віктора Короленка. Він повідомив, що в області визначені базові медичні заклади, які, в разі поширення інфекції, готові приймати хворих. За словами Короленка медичні заклади наразі забезпечені продуктами харчування, паливом, однак є потреби у додатковому транспорті, апаратах штучної вентиляції легенів, кисневих концентраторах, а також засобах індивідуального захисту лікарів.


«Сьогодні вночі отримали швидкі тести, сьогодні їх вистачає», – зазначив Короленко.


Нардеп Новинський виступив з пропозицією переглянути всі бюджети: міські, обласні, районні, а також бюджети на підприємствах і виділити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом та мінімізувати економічні наслідки епідемії. За словами Новинського, нам нема на кого сподіватися і ми маємо самі себе рятувати.


На брифінгу після зустрічі з підприємцями Новинський заявив, що привіз два апарати ШВЛ, якими можуть користуватися 4 людини одночасно, а також 200 захисних костюмів для лікарів.


«Ця допомога буде продовжуватись і далі. Ми домовились з міською і обласною владою, бізнесом, що нам треба і хто як може допомогти», – заявив Новинський.


Зустріч координував голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, який заявив, що сьогодні будь яка допомога від бізнесу є дуже важливою. Гусєва говорить, що обласна адміністрація відкрита до пропозицій, що сьогодні потрібно відкинути розбіжності у політичних поглядах і «не мірятися, хто скільки зробив».


У відповідь кілька підприємців розповіли про заходи допомоги населенню, які вони вже приймають. Зустріч закінчилася виступом Гусєва, який повторив, що його двері відкриті до пропозицій, є багато напрямків допомоги, яку можуть надати як підприємці, так і інші громадяни.


Під час зустрічі учасникам роздавали реквізити обласної інфекційної лікарні та Офісу реформ Херсонської області, куди влада пропонує відправляти допомогу. Як звітуватимуть про надходження і використання коштів не повідомляється.


Іван АНТИПЕНКО, «День», ХерсонДжерело статті: “https://cometa.news/u-hersoni-projshla-zustrich-iz-pidpriiemcjami-v-ramkah-iedinogo-antikrizovogo-shtabu-oblasti/”