Welcome to Mastersoc!

На Волині у дитини виявили коронавірус

У Волинській області було зафіксовано перший випадок зараження коронавірусною інфекцією. До того ж пацієнтом виявилася 7-річна дівчинка.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомили у Волинській ОДА. Зазначається, що 23 березня мама з дитиною, у якої спостерігалися симптоми захворювання, звернулися до сімейного лікаря в амбулаторію.

"Дитині проведено експрестести на грип А і В – результат негативний, відтак сімейна лікарка вирішила провести забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у неї та батька. Біоматеріали одразу були відправлені в обласний лабораторний центр", – йдеться у повідомленні.

На Волині у дитини виявили коронавірус

За словами медиків, під час огляду в неї виявили температуру 37,2, кашель, пульсоксиметрію – насиченість киснем крові – 98%. Але 23 березня ввечері температура тіла дівчинки становила вже 38,2. А наступного дня, 24 березня, її стан покращився, але водночас у дитини було отримано позитивний результат ПЛР на COVID-19.

Зазначається, що нині дівчинка почувається добре й, відповідно до стандарту медичної допомоги, госпіталізації не потребує, натомість спостерігається сімейним лікарем. Разом із батьками вона перебуває в ізоляції.

"Станом на зараз проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлено медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію", – додали в ОДА.

Зазначимо, що OBOZREVATEL постійно оновлює дані щодо коронавірусу станом на 25 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 25 березня коронавірус COVID-19 зареєстрували у пацієнтки з Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/na-volini-u-ditini-viyavili-koronavirus.htm”